Gulunesi Ve Aglanasi Oykuler


Gulunesi Ve Aglanasi Oykuler
Author: uğur becerikli
Publisher: Uğur Becerikli
ISBN: 6058402611
Size: 21.85 MB
Format: PDF, ePub, Docs
View: 4967
Get Books

G L Nes Ve A Lanasi Yk Ler

Gulunesi Ve Aglanasi Oykuler by uğur becerikli, G L Nes Ve A Lanasi Yk Ler Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download G L Nes Ve A Lanasi Yk Ler books, Uğur Becerikli’nin bu ilk öykü kitabında, işçi sınıfının hayatlarına ilişkin hüzünlü öyküler yanında, oldukça neşeli öyküler de yer alıyor. Daha çok roman ve çocuk kitabı türlerinde tanınan Becerikli’nin ilk öykü çalışması, zaman zaman hüzünlendiren zaman zaman gülmekten krize sokan öyküleri bir araya getiriyor.


GÜLÜNESİ VE AĞLANASI ÖYKÜLER
Language: tr
Pages: 97
Authors: uğur becerikli
Categories:
Type: BOOK - Published: 2015-09-11 - Publisher: Uğur Becerikli
Uğur Becerikli’nin bu ilk öykü kitabında, işçi sınıfının hayatlarına ilişkin hüzünlü öyküler yanında, oldukça neşeli öyküler de yer alıyor. Daha çok roman ve çocuk kitabı türlerinde tanınan Becerikli’nin ilk öykü çalışması, zaman zaman hüzünlendiren zaman zaman gülmekten krize sokan öyküleri bir araya getiriyor.
Kuşku ve korku ; Yalnızlık kuyusu : öyküler
Language: tr
Pages: 127
Authors: Behzat Ay
Categories: Short stories, Turkish
Type: BOOK - Published: 1992 - Publisher:
Books about Kuşku ve korku ; Yalnızlık kuyusu : öyküler
Tutanak
Language: tr
Pages: 274
Authors: Nejat Soyer
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2012-07-01 - Publisher: Cinius Yayınları
Her şeyin her şeyi izlediği ve her şeyin korkuyla kontrol edildiği bir ortam. Tanıdık geliyor mu? Var olduğu andan itibaren her anında sadece korku ve yalanlar ile yönetilen bir dünya. Bilime, yasalara, büyük ideallere, politikaya, sanata, özgürlüğe, aşka, inançlara dayanan ve her gün yenilenerek sunulan korkular. Tekrarlandıkça büyüyen bir labirent